Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?

In jos 
+4
CrazyForYourLove
ChocoღGirl
Aethen
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
8 participanți
AutorMesaj
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 2:21 am

sigur toata lumea o sa zica ca da...dar mai sunt si persoane care macar o data au injunghiat pe la spate

eu de exemplu recunosc ca am facut asa ceva unei fete...inca imi mai pare rau pt. ceea ce am facut...dar uneori in viata nici nu stii ce decizii sa iei
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
Aethen
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
Aethen


Berbec
Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Localizare : Everywhere

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 7:41 pm

Hmmm e o poveste amuzanta si in acelasi timp foarte suparatoare.Nu am fost mereu o buna prietena,si in plus toti facem greseli.Greseala mea a fost ca am renuntat la o pritenie frumoasa inca de la gradinita cand m-am imprietenit cu o fosta cea mai buna prietenacand am intrat intr-a-2-a.Pana in a-5-a nu am regretat,dar dupa aceea ea s-a schimbat total si a inceput sa ma barfeasca pe la spate si sa ma ignore complet.Eu de mica am fost timida,retrasa si foarte foarte loiala unei prietene si pana intr-a cincea nu stiam ce inseamna barfa.Am mai fost prietene pana intr-a-6-a si am inceput sa barfim toate pipitele scolii si pe prietena mea de la gradinita fiindca era mai timida,inhibata si toata lumea isi batea joc de ea fiindca purta ochelari si fiindca avea mici "crize" de furie.Nu se comporta tocmai exemplar dar cine eram noi sa o judecam.Nu trece nici o zi fara sa regret ce am facut,mi-am cerut scuze si continui sa o fac pentru ca simt ca inca e raniota de toate cuvintele de batjocura pe care i le-am aruncat.Am stat si mam gandit ca poate,din dorinta mea de a nu fi la fel ca ea pentru ca trebuie sa recunosc nu eram nici eu foarte indrazneata si dezinhibata si cu respectul de sine stateam la pamant,si de aceea imi negam aceste aspecte,vorbind-o de rau si crezand ca nu sunt ca ea.Toate astea au trecut,acum suntem bune prietene fiindca am putut sa ne destainuim tot si cu fosta prietena inca vorbesc dar niciodata nu o sa mai fim "cele mai bune prietene".Intr-un cuvant nu am fost mereu o buna prietena si am injunghiat pe la spate,si urasc persoanele care se dau "bune prietene" neacceptand ca si ele mai gresesc.
Sus In jos
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 8:37 pm

ohooo ce adevar graiesti!
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 1:09 am

nici eu nu sunt o prietena buna...vorba ta Aethen toti facem greseli...dar vad ca unele persoane au incredere in mine....
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 1:29 am

Eu nu ma consider o prietene buna sau o prietenea model......Eu sunt o mica parte din aceasta lume care cred ca nu este cea mai perfecta in materie de prietenii si relati........Am facut foarte multe greseli in materie de prietenie....m'am imprietenit cu cine nu trebuia si prieteni mei imi spuneau sa nu intru in cursa lor......eram in clasa a 4-a si eram o prostuta....am spus totul despre mine si in clasa a 5-a auzeam prin scoala multe lucruri despre mine si acum regret ca nu mi'am ascultat prieteni si am jurat ca nu voi mai face asta niciodat si din fericire totul sa oprit iar nu mai eram eu persoana pe seama careia barfeau colegii......ei gagise o alta tinta....chiar acea persoana care a povestit intregii scoli despre viata mea.....oarecum era fericita si totodata eram trista stiam ce simte pentru ca cu cateva luni in urma simtisem si eu acelas lucru insa nu ma mai puteam apropia de ea....nu mai o puteam suporta si de aceea uneori imi este foarte greu sa imi fac prieteni......Am doua prietene forte bune si un prieten foarte bun dar nu stiu daca sunt o prietena buna insa as face aproape orice pentru prieteni mei....si nu m'as schimba pentru nimic in lume pentru ca ei asa ma iubesc!!!Am invatat ca nimeni nu tine mai mult la tine decat adevaratii prieteni si familia.Restul persoanelor au mereu o masca dupa care se ascunde atunci cand vor sa se amuze pe seama cuiva!
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 27
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 3:53 pm

eu una nu sunt o foarte buna prietena , dar incerc din toata putinta sa nu ii fac pe altii sa se simta prost
dar oricum am destui prieteni
eu una nu suport sa fiu certata cu cineva mai mult de o zi doua (si atata e mult )
Sus In jos
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 4:46 pm

nici eu nu suport sa fiu certata cu cineva mult timp....dar cand a facut ceva rau...nu ma mai intereseaza despre pers respectiva...
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 27
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:11 pm

eu nu sunt asa eu iert tot timpul
Sus In jos
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:20 pm

eu nu iert chiar tot timpul...doar ma stii ce naiba esti varamea...
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 27
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 7:48 pm

pai normal ca te stiu
dar sper ca si tu ma sti pe mine
Sus In jos
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 8:05 pm

looo, ce intrebare....gata ca iesim din subiect....

care iarta mai greu pe aici? chhhh
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 27
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:01 pm

eu sigur nu iert greu heeey
Sus In jos
Aethen
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
Aethen


Berbec
Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Localizare : Everywhere

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 10:55 pm

nici o sansa,dar depinde de situatie
Sus In jos
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 3:39 pm

eu iert destul de greu si depinde si de situatie....
ma si enervez repede ma ales cand cineva ma contrazice

waaaaaaaaaa die baka
pam pam pam
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 3:58 pm

auzi daca eu te-as minti sau etc etc m-ai ierta? polew
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
KpOp-LuVeR
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
KpOp-LuVeR


Scorpion
Numarul mesajelor : 185
Varsta : 29
Localizare : Romania
MoOd : happy

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 8:49 pm

Bibi a scris:
eu iert destul de greu si depinde si de situatie....
ma si enervez repede ma ales cand cineva ma contrazice

waaaaaaaaaa die baka
pam pam pam

asa sunt si eu...abia in august am iertat-o pe fosta mea prietena...timp de 10 luni n-am vorbit cu ea...si acum abia ii raspund la sms-uri...la tel nu vorbesc...pe mess nici atat
Sus In jos
http://romaniangodess-tvxq.forumgratuit.ro/forum.htm
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 27
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeMar Sept 01, 2009 4:02 am

iui eu sigur nu am fost certata cu cineva mai mult de cateva zile (3-4)
Sus In jos
MC Chillin' KID
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
MC Chillin' KID


Varsator
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Londra
MoOd : -

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeMar Sept 01, 2009 4:09 am

Nu am de ce sa mint, nu sunt deloc o prietena buna.
Stiu inc e lume traim si greu iti gasesti in zilele noastra un prieten bun, care sa nu te barfeasca nici macar o data pe la spate si care sa te ajute mereu. Recunosc sunt egoista, multe persoane imi zic asta si imi zic sa ma schimb, asta urasc la ei...daca se considera preitenii mei adevarati de ce ar incerca sa ma schimbe?
Sus In jos
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 27
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeMar Sept 01, 2009 4:11 am

pai daca o persoana vrea sa te schimbe nu iti este prieten adevarat
Sus In jos
MC Chillin' KID
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
MC Chillin' KID


Varsator
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Londra
MoOd : -

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeMar Sept 01, 2009 8:18 pm

Pey da, ar trebui sa ma placa asa cum sunt eu.
Sus In jos
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 27
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 3:06 am

dar sigur undeva trebuie sa ai un prieten adevarat
Sus In jos
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 3:21 am

am....karla o cunosti...pe zaki nu?
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 27
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:20 am

interesanta intrebare chiar sunt curioasa de raspuns
Sus In jos
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 1:33 am

CrAzZyAnGeL a scris:

care iarta mai greu pe aici? chhhh

eu iert foarte greu,foarte foarte greu.....m'am certat cu prietena mea din copilarie adica la 1-2 ani........a facut ceva care ma deranjat foarte mult..........si nu o pot ierta.....nu am mai vorbit cu ea de 3 luni si este record pentru mine pentu ca vorbeam in fiecare zi cu ea chiar daca s'a mutat............nu cred ca o voi ierta pentu ce a fact si nici nu cred ca vom mai fi bune prietene dupa tot ce s'a intamplat:|
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Zaki
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
Zaki


Fecioara
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 30
Localizare : Ronnie's pants
Joburi/Distractii : sa rad fooooarte mult
MoOd : horny

am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 3:13 am

CrAzZyAnGeL a scris:
am....karla o cunosti...pe zaki nu?

ce? cum? unde? cand?
ce e cu mine?
Sus In jos
Continut sponsorizat





am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?   am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati? Icon_minitime

Sus In jos
 
am o intrebare buna...voi sunteti prieteni adevarati?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Relatii,Prieteni,Familie :: Best Friends-
Mergi direct la: