Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze?

In jos 
+3
Karla
ChocoღGirl
CrazyForYourLove
7 participanți

Ai lasa un amic sa te cupleze?
1.Da
[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Vote_lcap22%[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Vote_rcap
 22% [ 2 ]
2.Nu
[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Vote_lcap78%[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Vote_rcap
 78% [ 7 ]
Total voturi : 9
 

AutorMesaj
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Empty
MesajSubiect: [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze?   [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 8:59 pm

"Trebuie sa-l cunosti pe amicul meu, e nemaipomenit!", "Daca nu ai pe nimeni, iti fac eu cunostinta cu un tip super". Aceste afirmatii iti suna familiar? Fiecare dintre noi cunoaste pe cineva, un amic sau un membru al familiei, care vrea sa ne prezinte pe altcineva. E mai usor sa te lasi pe mana altora decat sa actionezi, dar oare aceasta metoda de a cunoaste noi oameni este buna si pentru tine? Inainte de a il lasa pe unchiul Costica sa iti prezinte un baiat pe care el il considera perfect pentru tine, iata cateva lucruri de care sa tii cont:

Esti pregatita sa iesi cu cineva?

Cel mai important aspect de care trebuie sa tii cont este dorinta de a intalni pe cineva nou.
Nu ii permite prietenului sau prietenei tale sa puna la cale o intalnire daca tu nu esti sigura ca asta vrei. Daca tocmai ai iesit dintr-o relatie de lunga durata sau ai un program criminal ce nu iti lasa prea mult timp liber, ar fi bine sa mai astepti putin inainte de a reintra in circuitul intalnirilor.

Poti sa cunosti barbati fara sa ai nevoie de ajutor?

Unul dintre motivele pentru care multi oameni le permit prietenilor sa se joace de-a Cupidon este ca atragerea de noi contacte poate fi o treaba dificila. Tinand seama de stilul tau de viata, sa cunosti pe cineva poate deveni o provocare. Daca nu esti o fana a intalnirilor on-line, atunci nu prea ai alta alternativa. Te identifici cu aceasta situatie? In acest caz ii poti permite amicului tau sa te cupleze cu cineva.

Sa fii cuplat de catre altcineva e o idee buna?

Inainte de a-i lasa pe altii sa aleaga pentru tine, da-ti seama daca este chiar un lucru bun. In unele cazuri este perfect, dar e bine si pentru tine? In cazul in care lucrurile nu merg bine, "Cupidon" se poate supara pe tine sau pe candidatul la inima ta. Daca cel care face lipeala iti este un apropiat, atunci acest aspect devine o problema.

Tine cont de faptul ca fiecare situatie este diferita si nu poti sti exact cum va merge in cazul tau, pana nu vei incerca. Sigur, e mai comod si mai usor sa lasi un amic sa se ocupe de viata ta amoroasa, dar daca lucrurile nu ies bine, tot tu vei iesi prost. Daca esti dispusa sa iti asumi acest risc, permite-le prietenilor sa iti gaseasca un potential iubit..


Ultima editare efectuata de catre CrazyForYourLove in Lun Sept 07, 2009 6:07 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Empty
MesajSubiect: Re: [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze?   [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 10:21 pm

lool....logic ca nu adica daca vreau un prieten imi fac rost si singura.....
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 28
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Empty
MesajSubiect: Re: [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze?   [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:10 am

au mai incercat prietenii sa ma bage cu cate un baiat si pana la urma tot cum am vrut eu a iesit
Sus In jos
KpOp-LuVeR
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
KpOp-LuVeR


Scorpion
Numarul mesajelor : 185
Varsta : 29
Localizare : Romania
MoOd : happy

[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Empty
MesajSubiect: Re: [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze?   [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Icon_minitimeVin Sept 04, 2009 11:58 pm

logic ca nu....oricat de bine mi-ar cunoaste gusturile...
Sus In jos
http://romaniangodess-tvxq.forumgratuit.ro/forum.htm
Aethen
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
Aethen


Berbec
Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Localizare : Everywhere

[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Empty
MesajSubiect: Re: [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze?   [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 4:40 pm

ma depinde,am pus nu da daca l-as cunoaste pe ala care vrea sa mi-l prezinte,sau daca ar fi un prieten foarte bun si mi-ar cunoaste gusturile..nu trebuie neaparat sa ma cupleze cu el doar sa imi faca cunostinta hey girl
Sus In jos
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Empty
MesajSubiect: Re: [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze?   [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 5:37 pm

ma doare'n pix ca sa nu zic unde...dak persoana ii buna heeey de ce nuh?
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 28
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Empty
MesajSubiect: Re: [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze?   [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 3:24 am

asa e bibi mereu directa
continua tot asa
Sus In jos
candy girl
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
candy girl


Capricorn
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 28
Localizare : Arad
Joburi/Distractii : -
MoOd : in love

[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Empty
MesajSubiect: Re: [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze?   [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 4:04 am

eu numai pe mana lu o presoana ma pot lasa in materie de dragoste...dar nu tot impul.Deobicei ma cuplez singura,nu vreau sa patesc sa ma cupleze un prieten cu unu pe care nici nu il suport.
Sus In jos
http://www.world-girls.forumz.ro
Continut sponsorizat





[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Empty
MesajSubiect: Re: [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze?   [Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze? Icon_minitime

Sus In jos
 
[Info+Sondaj]Ai lasa un amic sa te cupleze?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Info+Sondaj]Scoala ucide curiozitatea copilului? Tu ce parere ai?
» [Info]Jachetele
» [Info]Balerinii
» [Info]Palariile
» [Info]Alegerea fondului de ten

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Relatii,Prieteni,Familie :: Love-
Mergi direct la: