Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri

In jos 
+3
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
Aethen
CrazyForYourLove
7 participanți
AutorMesaj
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

[Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Empty
MesajSubiect: [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri   [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Icon_minitimeSam Sept 05, 2009 7:12 pm

De aceea ai nevoie de o strategie care sa faca tocurile sa lucreze in folosul tau nu impotriva ta. Citeste in continuare sfaturi de purtare al tocurilor intr-un mod confortabil (sau cel putin,mai confortabil).

Cumpara masura potrivita. Medicul ortoped spune ca piciorul ne poate creste pe masura ce imbatranim(chiar si sarcina ne poate face talpa piciorului mai lunga si mai lata). De aceea este esential sa probezi pantoful si sa cumperi...
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Aethen
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
Aethen


Berbec
Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Localizare : Everywhere

[Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri   [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 4:52 pm

Never,vai ce ma dor picioarele de la tocuri,prefer tenesii si etc de miiiiii de ori,nu o sa ma simt niciodata bine pe tocuri sau in echilibru yeeee
Sus In jos
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

[Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri   [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 5:40 pm

ei, mai port si tocuri dar nu tot timpul...mai ales daca merg prin orash...nu vreau sa ma doara picioarele dar ii foarte bine sa stii sa mergi si pe tocuri;)
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

[Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri   [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 6:11 pm

eu nu sunt foarte buna prietena cu tocurile,but stiu sa merg pe ele:)........am invatat pentru nunta lu` unchimiu si a fost foarte folositor ca si la nunta la matusimea am purtat tocuri si mai urmeaza doua nunti si doua botezuri sau poate trei si este bine ca am invatat:)
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

[Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri   [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 8:16 pm

eu stiu sa merg...doar ca nu prea port...eu am invatat in papuci lu maicamea
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
MC Chillin' KID
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
MC Chillin' KID


Varsator
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Londra
MoOd : -

[Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri   [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 8:49 pm

Ultima oara am purtat tocuri la sfarsitul anului scolar, aveam ditamai tocurile cred ca de 6, facusem acasa exercitii, am stat vreo 2 ore in picioare dar eram consolata cu faptul ca nu mai eram asa de mica de statura fata de uni dintre colegii mei[eu am 1.70, dar sunt printre fetele scunde din clasa].Cand am ajuns acasa am dureau picioarele de muream.
Prefer tenesi si skateri.
Sus In jos
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

[Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri   [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 2:33 am

eu am purtat ultima oara tocuri cam acuma 2 zile...si ma fac foarte inalta eu am 1.68 daca mai pun si toc... chhhh
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 28
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

[Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri   [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 3:28 am

nu port tocuri nu ma prea reprezinta dar cine stie in vitor poate..........sigur.........nu stiu
Sus In jos
LittLe`_DeVil:x
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
LittLe`_DeVil:x


Varsator
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 28
Localizare : Alba Iulia:):x
Joburi/Distractii : ahm...bitzaaa:x
MoOd : :-??schimbatoare:-<

[Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri   [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Icon_minitimeVin Sept 18, 2009 1:52 am

ahm,toace:))nu port.mai incolo` poate,insa oricum mi se pare sexy pentru o fata sa poarte tocuri...Ne face mai feminine;)
Sus In jos
Continut sponsorizat





[Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri   [Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri Icon_minitime

Sus In jos
 
[Info]Cum sa te simti confortabil pe tocuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Info]Jachetele
» [Info]Balerinii
» [Info]Palariile
» [Info]Mesajul hainelor
» [Info]Machiajul semipermanent

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fashion :: Fashion-
Mergi direct la: