Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 [Info]Insignele,mereu cu tine

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

[Info]Insignele,mereu cu tine Empty
MesajSubiect: [Info]Insignele,mereu cu tine   [Info]Insignele,mereu cu tine Icon_minitimeDum Sept 06, 2009 6:09 pm

Toata lumea a purtat cel putin o data in viata o insigna. Fie ca ai prins-o in piept in scoala generala, pentru a arata din ce clasa esti sau de ce scoala aparti, fie ti s-a parut ca are un mesaj care te reprezinta si ai integrat-o intr-o tinuta.

Obiectul mic, de regula metalic, poatra un mesaj pe care vrem sa-l transmitem celor cu care intram in contact. Datorita noilor metode, iti poti personaliza insigna si poti insera pe ea textul sau imaginea dorita. Ai un nume mai ciudat si nimeni nu il retine? Poarta o insigna cu numele tau scris pe ea si problema e rezolvata.

Micile tablite de metal sunt preferate de tineri si, mai nou, sunt asociate cu curentul "emo". Ei le prefera pentru ca se exprima mai usor cu ajutorul lor.
Cu cat mai multe, cu atat mai bine, ar spune tinerii emo. Dar si cei care nu sustin stilul emo le poarta cu acelasi scop.


Insignele sunt pentru tineri ce sunt brosele pentru doamne: un accesoiu pe care il asortezi la tinuta pe care o porti, si in acelasi timp, o declaratie a statutului social.
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 28
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

[Info]Insignele,mereu cu tine Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Insignele,mereu cu tine   [Info]Insignele,mereu cu tine Icon_minitimeDum Sept 06, 2009 7:01 pm

imi plac mult insignele de fiecare data cand am primit una nu sa putut sa nu o port
Sus In jos
Aethen
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
Aethen


Berbec
Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Localizare : Everywhere

[Info]Insignele,mereu cu tine Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Insignele,mereu cu tine   [Info]Insignele,mereu cu tine Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 4:49 pm

le adooor,god they're my fuckin'life amu am pus ochii pe una da nu mai am un leu in buzunar ca ii atasata la un mayeu si tre sa-l cumpar si pe ala,ii naspa ca nah um le tin pe ghiozdan..am rupt multe bye bye
Sus In jos
Zaki
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
Zaki


Fecioara
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 30
Localizare : Ronnie's pants
Joburi/Distractii : sa rad fooooarte mult
MoOd : horny

[Info]Insignele,mereu cu tine Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Insignele,mereu cu tine   [Info]Insignele,mereu cu tine Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 3:22 am

ooo doamne
sunt o parte din viata mea
ador insignele cu trupele preferate...sau cu mesaje funny sau ciudate
sau insignele in patratele, liniute, bulinute etc.
mereu le port pe genti, shoesi, pantaloni...in fine pe unde apuc
Sus In jos
Continut sponsorizat





[Info]Insignele,mereu cu tine Empty
MesajSubiect: Re: [Info]Insignele,mereu cu tine   [Info]Insignele,mereu cu tine Icon_minitime

Sus In jos
 
[Info]Insignele,mereu cu tine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Info]Jachetele
» [Info]Balerinii
» [Info]Palariile
» [Info]Cum sa porti o esarfa
» [Info]Opt secrete de hairstyle!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fashion :: Fashion-
Mergi direct la: