Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)

In jos 
+3
Aethen
Mabix
CrazyForYourLove
7 participanți
AutorMesaj
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 7:29 pm

Personaje:~probabil vor mai aparea personaje noi in timpul fan fic-ului~
JaeJoong:~el povesteste~
Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Hero-jaejoong

Junsu:
Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) F_xiah136m_9249b5d

ChangMin:
Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Changmin1

YunHo:
Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Yunho_20090504_seoulbeats

YooChun:~va aparea doar in flashback~
Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Sexy_yoochun280908

Boa:
Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Boa

KyuHyun:
Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) 0424-kyu-hyun

SungMin:
Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Sungmin


______________________________________________________________________________
Ma indreptam cu pasi marunti spre un grup indoliat,spunand incet cuvinte de rugaciune.Simteam cum lumea nu mai este aceeas.M-am asezat usor in genunchi langa o groapa din cimntir.Am luat putin pamant in mana si am aruncat pe cosciugul care zacea acolo jos.M-am ridicat incet si am privit cu ochii inecati in lacrimi crucea din lemn pe care scria:”Park Yoochun 1986-2009”.Cum putea fi el?Oare era adevarat sau era doar un cosmar din care vreau sa ma trezesc?De ce el?Acum trei zile eram la studio si inregistram si acum el zace in groapa asta blestemata.Imi amintesc cu lacrimi in ochii cand treceam pe langa un cimintir si imi zicea ca el nu va ajunge aici prea curand insa viata a avut un scenariu diferit din care facea si el parte.
[ChangMin]-JaeJoong,s-a terminat.Sa mergem.
[JaeJoong]-Nu merg!Mai raman.
[Boa]-Dar…
[JaeJoong]-Nimic,Boa!Raman.
[Junsu]-Cum vrei!Noi ne duce la Yunho la spital!
Cei trei se indepartau usor de mine.Eu am ramas aici cu amintirile acele nopti blestemate.Nimeni nu mai putea face nimic.S-a intamplat insa de ce lor?

--FlashBack—
Inca un concert s-a terminat.Toata lumea obosita.Repede in masina si acasa.Eu,JunSu si ChangMin intr-o masina si Yunho si Yoochun in alta.Nici o masina pe autostrada.Drumul era liber si noi sa ajungem mai repede acasa am accelerat putin.Insa dintr-o data in fata masinii lui Yunho si Yoochun a aparut un camion.Nu au mai putut opri si s-a produs tragedia.Sa-u izbit puternic de camion.Politia si Salvarea au ajuns imediat insa prea tarziu pentru Yoochun.Murise!Yunho avea bataile inimi slabe insa inca traia.Yoochun a fost dus la Morga si Yunho la Urgente.Intrase in coma.Doctorii nu ii mai dadeau nici o sansa se lovise mult prea tare la cap.
--End of FlashBlack—

Simt o mana calda pe umar si tresar.Ma intorc usor si o vad pe Boa.Imi sterg usor cu mana dreapta lacrimile si ma ridic.Ea imi spune cu o voce angelica sa ma linistesc.
[JaeJoong]-Ai fost la Yunho?
[Boa]-Nu.Am venit sa te iau si pe tine.Jae,are nevoie de tine.Are nevoie de noi toti!
[JaeJoong]-Bine,vin!
Am plecat impreuna cu Boa spre spital.Am ajuns!Am pasat usor butonul liftului si am intrat.In fata salonului lui Yunho,asteptau cu lacrimi in ochii,Junsu,ChangMin,SungMin,KyuKyun si restul prietenilor lui Yunho.


Spoiler:
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Mabix
Admin` ;x
Admin` ;x
Mabix


Scorpion
Numarul mesajelor : 851
Varsta : 27
Localizare : Langa Tine :)))
MoOd : hMM... Fericita ...

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 4:33 pm

ce mijto e .... sper sa o continui :D
Sus In jos
Aethen
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
Aethen


Berbec
Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Localizare : Everywhere

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 7:37 pm

e super imi place de ala roscatu,ala ii in coma' waaaaaa de ce? e foarte reusit sa continui...sper ca se face bine pana la urma ca daca nu te manc! i win
Sus In jos
KpOp-LuVeR
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
KpOp-LuVeR


Scorpion
Numarul mesajelor : 185
Varsta : 29
Localizare : Romania
MoOd : happy

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeSam Sept 19, 2009 8:23 pm

e super...asteptam continuarea^^
Sus In jos
http://romaniangodess-tvxq.forumgratuit.ro/forum.htm
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeSam Sept 19, 2009 8:28 pm

neeext....

imi place ficul...
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeSam Sept 19, 2009 10:17 pm

oh, misto, misto... dar varianta 1 unde ii?
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeDum Sept 20, 2009 12:02 am

✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs a scris:
oh, misto, misto... dar varianta 1 unde ii?

Varianta 1 este pusa pe alt forum dar nu o pun aici ca nu imi place cum a iesit.Ambele variante au aceeas poveste numai ca acestei variante i'am mai scos din dialog si am mai scos si personaje si am bagat altele si povestea va avea un alt sfarsit.In prima varianta a murit si Yunho si m'am gandit sa nu moara si el numai ca va avea alta problema.Fic-ul asta va fi plin de drama.

Next-ul ii pun saptamana viitoare.....o sa incerc sa'mi fac timp sa'l scriu.
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Mabix
Admin` ;x
Admin` ;x
Mabix


Scorpion
Numarul mesajelor : 851
Varsta : 27
Localizare : Langa Tine :)))
MoOd : hMM... Fericita ...

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeDum Sept 20, 2009 1:52 am

ok deabea astepth verry kawaii
Sus In jos
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeDum Sept 20, 2009 2:00 am

cand pui neext?
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeDum Sept 20, 2009 2:28 am

saptamana viitoare o sa aveti next-ul:)

OFF:Iza tu de ce nu pui fic-urile tale??????Daca le pui ai deja un fan.....adica eu:).Pune-le si tu te roggggg please
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeDum Sept 20, 2009 2:36 am

nu pentru ca al meu nu este asa de reusit..si prima parte la love story gazette e prea naspa....
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeDum Sept 20, 2009 2:46 am

CrAzZyAnGeL a scris:
nu pentru ca al meu nu este asa de reusit..si prima parte la love story gazette e prea naspa....

waaaaaa waaaaaa waaaaaa dar eu vreauuuu.....te spun lu` mamiiii waaaaaa waaaaaa waaaaaa
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 28
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeDum Sept 20, 2009 3:59 pm

imi place mult inceputul povestii , vreau next .....
Sus In jos
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeLun Sept 21, 2009 8:33 pm

a venit si next-ul


Ma simteam atat de neputincios.Simteam cum Cerul se prabuseste peste mine.Imi doaream atat de mult ca acesta sa fie un cosmar din care sa ma trezesc cat mai repede insa nu,aceasta este cruda realitate.Sunt constient de faptul ca nimeni nu o poate schimba insa imi poresc atat de mult ca toate acestea sa nu se fi intamplat.Imi doresc ca Yoochun sa fie langa mine acum si Yunho inapoi in sala de dans.
[KyuHyun]-Jae…
Ridic usor privirea si il vad pe KyuHyun.
[JaeJoong]-Ce s’a intampla?
[KyuHyun]-Te simti bine?Esti cam palid.
[JaeJoong]-Sunt bine.Nu’ti face griji.
[Junsu]-Jae,mai bine du-te acasa si odihneste-te.
[JaeJoong]-Incerci degeaba!Nu plec nicaieri.
[Junsu]-Dar…
Nu i’am mai spus nimic lui Junsu si am mers in biroul doctorului lui Yunho sa ii intreb daca pot intra la el chiar si pentru cateva minute.Mi’a spus ca da dar doar 5 minute.Ma intrept cu pasii marunti spre salonul lui.Intru usor si ma asez pe scunul de langa pat.Ii privesc chipul adormit cu speranta ca va deschide ochii insa nu sa intamplat asta.
[JaeJoong](soptind)-Trezeste-te idiotule!Am nevoie de tine!Cu totii avem nevoie de tine!
[Asistenta]-Ma scuzati domnule dar trebuie sa iesiti!
[JaeJoong]-Sigur!
Ies usor din salon si ma indrept spre lift fara sa le zic nimic prietenilor.Am intrat repede si am coborat la parter.Am fugit spre parcul de langa spital si m’am asezat pe o banca.Abia acum realizasem ca se intunecase afara.Aveam ochii plini de lacrimi.Sufletul era imparti in trei.O parte a plecat cu Yoochun departe,una este la Yunho si ultima la mine.
[X]-Din cate vad esti trist…
[JaeJoong]-Cine esti?
[X]-Nu conteaza cine sunt.Conteaza ce iti pot oferi.
[JaeJoong]-De exemplu?
[X]-Astea!
[JaeJoong]-Nu iau eu asa ceva!
[X]-Incearca!Nu veri regreta!
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Mabix
Admin` ;x
Admin` ;x
Mabix


Scorpion
Numarul mesajelor : 851
Varsta : 27
Localizare : Langa Tine :)))
MoOd : hMM... Fericita ...

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 12:39 am

verry kawaii verry kawaii verry kawaii verry kawaii
ce mijto .,, verry kawaii verry kawaii
next ... kyaah .... deabea astet verry kawaii
Sus In jos
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeVin Oct 02, 2009 8:01 pm

[JaeJoong]-Nu mersi!Patreaza-le,eu am plecat!
[X]-Cum vrei.Tu pierzi!
Ma’m indepartat usor de acel barbat.Megeam cu pasi marunti spre spital.Cat imi doaream sa’l vad pe Yunho treaz cand intram in salon dar asta nu se putea intampla.Am ajuns la spital si am urcat sus la salonul lui.Acolo era numai Boa.
[JaeJoong]-Hei,unde sunt ceilanti?
[Boa]-Acasa unde ar trebui sa fi si tu.Eu am ramas aici sa te astept.Unde ai fost?
[JaeJoong]-Nu conteaza.Mai bine du-te sa te odihnesti!Raman eu aici.
[Boa]-Nu pleca.Ramanem amndoi sua te duci tu sa te odihnesti.
Nu am mai zis nimic si ne’am ingropat intr-o tacere asurzitoare.Nu mai era nimeni pe holul lung al spitalului.Se mai zarea cate o asistenta care mergea sa schimbe perfuziile pacientilor.Dintr-o data imi aud numele.Junsu se indrepta catre mine in pas alergator.Il intreb ce se intampla si el respirand greu imi raspunde.
[Junsu]-L-am visat…
[Boa]-Pe cine?
[Junsu]-Pe Chun.Imi spunea sa nu mai suferim atat de mult dupa el si mi’a dat o floare rosie.Si apoi m’am trezit si aveam in mana o floare rosie.
Toti il priveam pe Junsu cu ochii mari.
[Junsu]-Nu va m’ai uitati asa la mine ca nu am inebunit!Asa s’a intamplat.
[Boa]-Am citit despre asta.Se intampla numai intre persoanele care au o legatura puternica ca a lui Junsu si Yoochun.
[Jaejoong]-Asta trebuie sa insemne ceva!...Ceilanti unde sunt?
[Junsu]-Uite-i!
Ceilanti prieteni ai nostril se indreprau repede spre noi.
[KyuHyun]-Junsu ce sa intampla?Am alergat dupa tine pana aici.
[Sungmin]-De ce nu ai spus nimic?
Junsu le povestira si celoranti tot ce s’a intamplat.Apoi tras de Junsu si Changmin am ajuns si eu acasa sa ma odihnesc.La spital au ramas Kyuhyun si Sungmin.


Sper sa va placa


Ultima editare efectuata de catre CrazyForYourLove in Sam Oct 03, 2009 5:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Mabix
Admin` ;x
Admin` ;x
Mabix


Scorpion
Numarul mesajelor : 851
Varsta : 27
Localizare : Langa Tine :)))
MoOd : hMM... Fericita ...

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 4:00 am

verry kawaii verry kawaii verry kawaii verry kawaii verry kawaii verry kawaii verry kawaii verry kawaii O sa MAI fie NU???
Sus In jos
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitimeVin Oct 30, 2009 8:00 pm

Rin(20)
Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) 20157-korea-girl-arrival-short-sleeve-neck-buttons-lap-shirt-blouse-521071ch-1


Am ajuns acasa si m'am pus in pat.Bineinteles ca nu am putut sa dorm.Statea si ma gadeam cum este viata.Stateam cu ochii "lipiti" pe tavan.Ma gandeam la noaptea aia blestemata."Oare exista noroc?Oare voi putea candva sa imi revin sau totul va ramane la fel?Sa ma mai zbat atat?Oricum toti o sa ajungem langa o cruce ingropati.Oare el se va mai trezi?Oare totul va mai fi ca la inceput?"Toate aceste intrebari nu imi mai dau pace.As vrea sa o am pe ea acum langa mine si sa'mi spuna ca totul va fi bine insa ea este acum in bratele altcuiva.Cum am putut sa o pierd asa de usor?Asa de repede cum l'am pierdut si pe YooChun.De ce,Doamne,de ce?Soarele rasarise din nou pe cer insa in sufletul meu...nu.
[Junsu]:Jae,vi sa mananci si tu ceva?
[JaeJoong](imbracandu-se cu jacheta):Nu.Ma duc la cimintir.
[Junsu]:Dar,Jae...trebuie sa mananci.
Nu am mai spus nimic si am plecat spre cimintir.Pe strada toata lumea cu zambetul pe buze.Cupluri tinandu'se de mana,copii jucandu-se,pasarile cantand.Totul era sa de frumos dar cu toate acestea nu pot zambi.
[X]:De ce Doamne mi l'ai luat?As da orice sa il mai pot vedea si sa ii mai pot vorbi macar o data.Nu mai poate sa se intoarca,pamantul il tine acolo jos prizonier.Ia'mi Doamne orice numai da'mi'l inapoi pe el.El pentru mine a fost tot,Soare,Luna,Stele...tot.
[JaeJoong]:Buna.Il cunosteai pe YooChun?
[X](stergandu-si lacrimile):Da.Eu sunt Rin.
[JaeJoong]:JaeJoong,incantat.Tu esti prietena lui?
[Rin]:Da.
[JaeJoong]:Nu te'am mai vazut pe aici.
[Rin]:Am fost in Tokyo la studii.Acum am venit.Am citit in ziar despre asta si....
[JaeJoong]:Hai la un suc.Nu vreau sa crezi ca ma dau la tine sau ceva dar a fost cel mai bun prieten al meu si macar ata sa fac.
Fata nu a mai spus nimic si am plecat spre terasa din apropiere.Am vorbit foarte mult despre YooChun.Ma rugat sa ii povestesc mai multe despre el.
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Continut sponsorizat





Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)   Lacrimi De Ingeri(Varianta 2) Icon_minitime

Sus In jos
 
Lacrimi De Ingeri(Varianta 2)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cafenea,Viata noastra :: Fan fic-
Mergi direct la: