Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce fel de colega de banca esti?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

Ce fel de colega de banca esti? Empty
MesajSubiect: Ce fel de colega de banca esti?   Ce fel de colega de banca esti? Icon_minitimeMier Oct 07, 2009 11:46 pm

Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Mabix
Admin` ;x
Admin` ;x
Mabix


Scorpion
Numarul mesajelor : 851
Varsta : 27
Localizare : Langa Tine :)))
MoOd : hMM... Fericita ...

Ce fel de colega de banca esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de colega de banca esti?   Ce fel de colega de banca esti? Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 1:09 am

Leader
Atât în clasă cât şi cu prietenii îţi place să organizezi şi să comanzi! “Cine mă iubeşte, mă urmează!” Cam ăsta e motto-ul tău! Îţi face plăcere să vezi că toată lumea vrea să se distreze şi să împartă cu tine aceleaţi pasiuni! Ai grijă însă, nu îi presa prea tare! Lasă-le şi lor puterea de a decide! În plus prietena/prietenul tău s-ar putea să fie un pic geloasă/gelos pe colegii tăi! Şi ea/el are nevoie de tine!
Sus In jos
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

Ce fel de colega de banca esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de colega de banca esti?   Ce fel de colega de banca esti? Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 12:01 am

O/un coleg/ă cool
Party-urile sunt punctele tale forte! Când este pauză te simţi ca la o sărbătoare! Toată lumea vine la tine pentru a organiza weekendul şi după-amiezile împreună! Ai o mulţime de prieteni şi toată lumea te cunoaşte ca fiind cea/cel mai petrecăreaţă/petrecăreţ tip/ă! Dar ai grijă, trebuie să îţi faci şi prieteni adevăraţi, nu numai cunoştinţe! Nu risca să rămâi singur/ă!
__________________________________________
Faza cu pertrecareata este adevarata dar cu multimea de prieteni NU.
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
KoMayo

KoMayo


Scorpion
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Localizare : Romania
Joburi/Distractii : music
MoOd : in love

Ce fel de colega de banca esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de colega de banca esti?   Ce fel de colega de banca esti? Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:18 pm

Tocilar/ă
Tu te simţi bine în lumea cărţilor, caietelor etc.! Poate eşti şi un pic timid/ă şi te sperie gândul să intri cu restul în vorbă şi să schimbi trei vorbe! Dar ai putea totuşi să-ţi iei inima în dinţi si să fii mai sociabil/ă! Este cam neplăcut ca în pauză să rămâi de fiecare dată singurul/singura în bancă! Chiar dacă în timpul orelor eşti cea/cel mai activ/ă, încearcă să fii la fel şi după ore!
Sus In jos
Devilish ObsesSion
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
Devilish ObsesSion


Capricorn
Numarul mesajelor : 74
Varsta : 30
Localizare : prima bordura, la dreapta ;)
Joburi/Distractii : imi pierd timpul cu omoratul vecinilor :))...citesc/scriu/desenez/cant...usual stuff
MoOd : like always :-??

Ce fel de colega de banca esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de colega de banca esti?   Ce fel de colega de banca esti? Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 8:01 pm

O/un coleg/ă cool
Party-urile sunt punctele tale forte! Când este pauză te simţi ca la o sărbătoare! Toată lumea vine la tine pentru a organiza weekendul şi după-amiezile împreună! Ai o mulţime de prieteni şi toată lumea te cunoaşte ca fiind cea/cel mai petrecăreaţă/petrecăreţ tip/ă! Dar ai grijă, trebuie să îţi faci şi prieteni adevăraţi, nu numai cunoştinţe! Nu risca să rămâi singur/ă!
Sus In jos
.:SAYA:.
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
.:SAYA:.


Leu
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 25
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Petrecerile
MoOd : -

Ce fel de colega de banca esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de colega de banca esti?   Ce fel de colega de banca esti? Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 3:28 am

Leader
Atât în clasă cât şi cu prietenii îţi place să organizezi şi să comanzi! “Cine mă iubeşte, mă urmează!” Cam ăsta e motto-ul tău! Îţi face plăcere să vezi că toată lumea vrea să se distreze şi să împartă cu tine aceleaţi pasiuni! Ai grijă însă, nu îi presa prea tare! Lasă-le şi lor puterea de a decide! În plus prietena/prietenul tău s-ar putea să fie un pic geloasă/gelos pe colegii tăi! Şi ea/el are nevoie de tine!

Da...Intr-un fel mi se potriveste! hmm1
Sus In jos
http://www.anime4evil.3xforum.ro
Continut sponsorizat





Ce fel de colega de banca esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de colega de banca esti?   Ce fel de colega de banca esti? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce fel de colega de banca esti?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Esti obsedata de control?
» Cat de geloasa esti??
» esti prost?
» Esti ciudata?
» Cat esti de matinala?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cafenea,Viata noastra :: Quizz-
Mergi direct la: