Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Zorro:):):):)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

Zorro:):):):) Empty
MesajSubiect: Zorro:):):):)   Zorro:):):):) Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 7:24 pm

Buna!Sunt Loly.Sunt una dintre cea mai nebuna persoana din gasca mea.Fac aprope tot ce'mi trece prin caputu meu asta zapacit.Sunt foarte nerabdatoare!Uras cel mai mult sa ma faca cineva sa astept.....mai ales daca este un baiat.Sunt batausa din nastere.Daca ma supara cineva este de rau.Ador j-rock-ul,j-pop-ul,k-pop-ul si k-rock-ul.
Trupe/artisti preferati/preferate:TVXQ,AnCafe,SuperJunior,SHINee,Golf&MikeMiyavi,Boa,Koda Kumi.
Anime-uri preferate:Naruto,Inuyasha,Nana,Shaman king
Culori preferate:Negru,mov
Melodii preferate:AnCafe-Escapism,TVXQ-Mirotic,SuperJunior-Sorry Sorry,Shinee-A.MI.GO,Golf&Mike-You,Miyavi-Selfish love,Boa-Eat you up,Koda Kumi-Butterfly.
Emisiuni preferate:MTV Exposed,NEXT,Fata lui tata
Filme preferate:Chuky 1,2,3,4,5,Balul Absorvirii,Death Note:The last name & Novella:Sin Senos No Hay Paraiso"obsesia mea....sormea este de vina"
Alte conturi:MiroticCrystal,Myiavi National Forum,AnCafe,Trilulilu,AcasaTv...etc.
Urasc:Sa imi reproseze cineva ceva,sa imi pierd ceva la care tin foarte mult si sa uit ceva foarte important.

Je Ne!
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

Zorro:):):):) Empty
MesajSubiect: Re: Zorro:):):):)   Zorro:):):):) Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 7:28 pm

welcome pe thebestgirls ma bucur ca te-ai inregistrat
te stiu!
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
 
Zorro:):):):)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Welcome :: Hello Girls!-
Mergi direct la: