Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Here is yOana:)...:D

In jos 
+3
CrazyForYourLove
ChocoღGirl
LittLe`_DeVil:x
7 participanți
AutorMesaj
LittLe`_DeVil:x
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
LittLe`_DeVil:x


Varsator
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 28
Localizare : Alba Iulia:):x
Joburi/Distractii : ahm...bitzaaa:x
MoOd : :-??schimbatoare:-<

Here is yOana:)...:D Empty
MesajSubiect: Here is yOana:)...:D   Here is yOana:)...:D Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 11:32 pm

Hello everyone :) Ma numesc yoanna si am 13 ani,dar pot sa zic ca stiu ceva mai multe despre viata...Am trecut prin multe,insa mereu am ramas puternica ridicandu-ma cu zambetul pe buze.Am invatat sa ma bucur de fiecare clipa in care soarele a rasarit,sa pretuiesc momentele unice.Am invatat sa impartasesc starile de spirit,bucuriile si tristetile cu ea,cu prietena mea cea mai buna.Sunt mai multe de fapt,si tin mult la fiecare din ele.Imi place cand iesim si ne distram,cand mergem la inghetata,sau prin oras..Imi place ca nu sunt singura in vremuri gri.Le am pe ele.Pe ele si familia mea.Imi place sa ascult muzica.Melodia emergency de paramore ma linisteste de obicei,dar imi aduce aminte de o persoana la care am tinut mult....Imi place sa stau la soare si sa beau un suc rece de fructe.Urasc cand clipele frumoase se termina.Urasc ramas-bunurile... :pale:
Sunt incapatanata cateodata.Si mult prea usor de citit in unele clipe...Cateodata fac figuri si vorbesc urat.Asta depinde de cat de tare ma provoaca altii.Nu tip si nu fac figuri daca nu sunt provocata,si fac chestia asta numai cand cred ca am dreptate in totalitate.Cateodata sunt moale si nu stiu ce vreau.Cateodata sunt pesimista si paranoica.Asta sunt,schimbatoare ca vantul:lin sau puternic.Rece sau cald...Intepator sau moale...
...Mai multe despre mine...aflati voi daca vreti XD, am spus can tot ce era important...


Ultima editare efectuata de catre LittLe`_DeVil:x in Vin Sept 18, 2009 1:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

Here is yOana:)...:D Empty
MesajSubiect: Re: Here is yOana:)...:D   Here is yOana:)...:D Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 11:40 pm

wow...un an si 4 luni...e mult...si eu am fost in aceeasi situatie ca si tine....


iti place pe forum?
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

Here is yOana:)...:D Empty
MesajSubiect: Re: Here is yOana:)...:D   Here is yOana:)...:D Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 11:47 pm

Hello!!!!!!Eu sunt zorro:)):)).......adica loly......incantata!!


Distractie placuta pe forum:)
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
Aethen
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
Aethen


Berbec
Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Localizare : Everywhere

Here is yOana:)...:D Empty
MesajSubiect: Re: Here is yOana:)...:D   Here is yOana:)...:D Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 7:22 pm

WoW intai de toate bun venit pe forum.Ma impresionat foarte foarte mult ce ai spus.Dupa tot ce ai scris sigur este ceva ce te-a marcat fiindca din radurile de mai sus chiar pretuiesti viata si desigur pot sa imi dau seama ca esti o fire sensibila,si in plus ma mira faptul ca la doar 13 ani poti exprima chiar atat de bine ce simti.Sa stii ca ai talent de scriitoare,nici nu pot sa exprim in cuvinte cat de mult m-ai impresionat,pe bune acum.Bun venit pe forum inca o dat si am o mica intrebare:poti sa imi spui ce zodie esti? :af sdg:
Sus In jos
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 28
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

Here is yOana:)...:D Empty
MesajSubiect: Re: Here is yOana:)...:D   Here is yOana:)...:D Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:19 am

:qsefd: distractie pe forum
Sus In jos
LittLe`_DeVil:x
StarTed GiRl` ;x
StarTed GiRl` ;x
LittLe`_DeVil:x


Varsator
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 28
Localizare : Alba Iulia:):x
Joburi/Distractii : ahm...bitzaaa:x
MoOd : :-??schimbatoare:-<

Here is yOana:)...:D Empty
MesajSubiect: Re: Here is yOana:)...:D   Here is yOana:)...:D Icon_minitimeVin Sept 18, 2009 1:21 am

pai....sunt varsator:).si imi place mult pe forum.Insa scuzele mele,o perioada mi`a fost stricat netul si nu am reusit sa intru pe forum.Merci mult athen:).Si imi place mult pe forum;)
Sus In jos
Mabix
Admin` ;x
Admin` ;x
Mabix


Scorpion
Numarul mesajelor : 851
Varsta : 27
Localizare : Langa Tine :)))
MoOd : hMM... Fericita ...

Here is yOana:)...:D Empty
MesajSubiect: Re: Here is yOana:)...:D   Here is yOana:)...:D Icon_minitimeVin Sept 18, 2009 11:13 pm

buna ... Bine ai venit pe forum ... scuze de intarzierea meah ...


Ultima editare efectuata de catre Ingeras Cu Cornitze in Dum Sept 20, 2009 3:45 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

Here is yOana:)...:D Empty
MesajSubiect: Re: Here is yOana:)...:D   Here is yOana:)...:D Icon_minitimeSam Sept 19, 2009 1:59 pm

welcome
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
Continut sponsorizat





Here is yOana:)...:D Empty
MesajSubiect: Re: Here is yOana:)...:D   Here is yOana:)...:D Icon_minitime

Sus In jos
 
Here is yOana:)...:D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Welcome :: Hello Girls!-
Mergi direct la: