Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 mesaje love

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

mesaje love Empty
MesajSubiect: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 3:40 am

-D-zeu ne-a dat 2 picioare sa mergem,2 maini sa tinem,2 ochi sa vedem,2 urechi sa auzim,dar de ce ne-a dat o sg inima?Pt ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti.
-Daca as planta o floare de fiecare data cand ma gandesc la tine,as merge acum printr-o gradina plina cu flori fara sa-i mai gasesc capatul…
-Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi,ci sunt cum sunt cand ma visezi.Deci dormi mai mult ca sa visezi,sa vezi cum sunt cand nu ma vezi.
-A iubi o ora e ceva animalic,o zi e ceva omenesc,o viata intreaga e ceva ingeresc,dar a iubi toata viata o singura fiinta e ceva divin!
-La ora asta 8700 de oameni se gandesc la sex, 3400 au facut-o deja, 2400 urmeaza sa o faca, numai unul sta si se holbeaza la telefonul mobil.:)
-Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul,pot sa te vizitez intre sarbatori?
-Cele 4 minuni ale femeii:se uda fara sa intre in apa,sangereaza fara sa se taie,dau lapte fara sa pasca,si vorbesc fara sa fie intrebate
-Prietene! aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete…deci la urma urmei lumea are nevoie de tine
-Politia cauta persoana inteligenta,sexy,cu simtul umorului.Tu esti in siguranta dar eu unde sa ma ascund?
-Acest mesaj a fost trimis exclusiv pentru persoanele dragute si frumoase.Evident l-am trimis la un numar gresit.Ne pare foarte rau pentru deranj.
-Sex is evil,sex is a sin,sins are forgiven so let’s begin!
-Te-am zarit,te-am aruncat in pat,am venit peste tine,te-am patruns,te-am incalzit,..nu te speria..sunt eu..gripa ta!
-Vreau sa sti ca prietenia ta inseamna mult pentru mine.Plangi tu,plang si eu.Razi tu,rad si eu.Sari jos de pe o fereastra…ma uit jos si atunci…rad din nou.
-Ma uit la Luna…Luna e superba!Ma uit la tine si…si…mai bine ma uit din nou la Luna!


-Ai venit la mine intr-o noapte calduroasa de vara,te-ai lipit de mine si ai inceput sa sugi,o placere dururoasa dar te-am omorat tantar nenorocit.
-Sex is like math:add the bed,substract the clothes,divide the legs,multiply the orgasm!
-Aseara te-am cautat…am vrut sa ma incalzesti,sa te simt aproape de pielea mea,unde ai fost…pijama afurisita?
-Pentru lume tu esti cineva,pentru cineva tu esti lumea!Cu multa dragoste,Cineva.
(For the world you are somebody,but for somebody you are the world!)
-Saruta-ma si vei vedea stelele.Iubeste-ma si ti le voi da.
(Kiss me and you’ll see the stars.Love me and i’ll give them to you.)
-Don’t love 1,Don’t love 2,but love the one who loves you!
-Intr-o zi ma vei intreba ce e mai important pt mine:tu sau viata?Eu voi spune ca viata,iar tu te vei supara dar fara sa-ti dai seama ca pt mine tu esti viata!
-Cand te-am vazut prima oara,mi-ai incalzit inima.A doua oara mi-ai produs scantei,iar acum imi faci inima sa arda.
-As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pt mine.
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 10:44 pm

am unul simplu: TE IUBESC!!!!
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 10:58 pm

ai dreptate bibi in loc sa ne complicam la mesajele kilometrice mai bine scriesm unul simplu
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 9:24 pm

:asdwe: :asdwe: :asdwe: :asdwe: :asdwe: :asdwe: :asdwe: :asdwe: :asdwe: :asdwe:
- In romania 3 milioane de oameni fac sex... doua milioane au terminat... si un milion se pregatesc sa o faca... Numa un labagiu ca tine sta si citeste mesaju asta :-)

- Lovite-ar cu putere cel mai mare noroc din lume si cel mai mare sac de bani si crapasa-ar butoiu cu sanatate deasupra ta!

- Stiu ca ti-e dor de mine, stiu ca-ti lipsesc de cand te-am parasit... CU DRAG CREIERUL TAU!

- Vreau sa te simt in mine, aluneci, intri cam greu... hai ca poti! Scade-mi fierbinteala...te topesti....ai reusit SUPOZITORULE!

- Definitia sarutului: Insista la "etaj" ca sa ti se deschida la "parter" :)))

- Tanara, frumoasa, fara obligatii, nu fumez, nu beau, posed un B.M.W decapotabil, o casa cu 11 camere, imi plac brunetzii, ascult manele! Nu caut nimic doar ma laud!!!

- Cand ma uit la soare, te vad pe tine; cat ma uit la luna, te vad pe tine; cand ma uit la mare, te vad pe tine! Da-te naibii la o parte din fata mea!

- Spune-mi, intra? Da? si doare? Ohh, da! Doare! Il bag incet! Tot doare! Bine! Sa incercam alt pantof atunci!

- Azi noapte am avut nevoie de tine atat de tare, incat m-a durut. Am vrut sa fii în mine, sa imi arati ca te pricepi la magie. Dar nu te-am gasit, PARACETAMOL idiot!

- Mai tzii minte cand mergeam cu trenu' shi yo am scos c**u' pe geam si tu fatza shi spunea lumea ca suntem gemeni?

- Te vreau, te doresc vreau sa te fac sa suferi sa te tarasc in pat si sa plangi de durere si pana la urma tot a mea vei fii. Cu drag GRIPA...

- Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

- Vreau sa sti ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari jos de pe o fereastra ...ma uit jos si atunci... rad din nou.

- Ai venit la mine intr-o noapte calduroasa de vara, te-ai lipit de mine si ai inceput sa sugi, o placere dururoasa, dar te-am omorat tantar nenorocit.

- Imi aduc aminte cum a fost prima oara... M-am asezat pe spate, shi incet incet am simtit o intepatura, de unde a iesit sange cu o substanta galbuie. Tu mai intrebat daca ma doare, iar eu, cu ochii in lacrimi, am zis ca nu, dar pana la urma n-am mai putut suporta, si am tipat. Ah! te-am scos masea afurisita !!!

- Ai fost alaturi de mine cand m-am imbolnavit. Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul. Ai fost alaturi de mine cand mi-am bushit masina. Mortzii matii! Imi porti ghinion !

- S-a gasit un cadavru neidentificat, mic de statura, urit, chel, fara creier si cu putza mica. Mi s-a facut frica, spune-mi ca traiesti!



:asdwe: :asdwe: :asdwe: :asdwe: :asdwe: :asdwe: :asdwe:
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 28
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 2:52 am

interesante mesaje
Sus In jos
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:11 am

:dvbngn: :cvbcbdf: pentru Andreea :sdgv dfhg: :As iubi vantul, dar el mereu fuge, as iubi fulgerul, dar el ma va strapunge, as iubi ploaia dar ea ma va stropi, te-as iubi pe tine, dar...Tu MA VEI IUBI ????
chhhh write kiss kyaah yyaayy pam pam pam mwuahh angel hihihi sooo cute gosh o yeah o yeah o yeah

si trebuie sa raspunzi gosh soo soo cute yeeee


Ultima editare efectuata de catre Bibi in Sam Aug 29, 2009 2:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:13 am

da bibi :4515: :4515: :4515: :4515: :4515:
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
IncEpe Sa Ii PlaCa` ;x
✖ †Eat me♥Drink me™✖bibs


Capricorn
Numarul mesajelor : 777
Varsta : 31
Localizare : in cur pe stng. /:)
Joburi/Distractii : listening to music \m/

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:15 am

oh yeah :4570:
Sus In jos
http://byancutzy.hi5.com
KpOp-LuVeR
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
KpOp-LuVeR


Scorpion
Numarul mesajelor : 185
Varsta : 29
Localizare : Romania
MoOd : happy

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 8:40 pm

- Cand sinceritatea, ochilor tai va parcurge aceste randuri, te rog opreste-te din tot ce te retine si gandestete la mine. TE IUBESC

- Am rugat soarele ca atunci cand te vei uita la el sa-ti zambeasca iar cand te vei uita la luna ea sa-ti sopteasca : pisicuta ta te iubeste !


M-am uitat in portofel si era gol,m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede,m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine.Abia atunci am realizat cat de bogat sunt!

Tot timpul sa desenezi cercuri in jurul celor pe care-i iubesti,nu inimi,pt ca inimile se pot rupe,dar cercurile nu au capat.


Daca as fii o lacrima in ochii tai,m-as rostogoli pe obraz sa-ti ating buzele,iar daca tu ai fi o lacrima in ochii mei,nu as mai plange niciodata de frica sa nu te pierd!


Pentru a trai am nevoie de batai de inima.Pt asta,am nevoie de o inima.Pt o inima am nevoie de fericire.Pt fericire,am nevoie de tine!

luv u baby
Sus In jos
http://romaniangodess-tvxq.forumgratuit.ro/forum.htm
CrazyForYourLove
V.I.P. GiRl`;x
V.I.P. GiRl`;x
CrazyForYourLove


Sagetator
Numarul mesajelor : 1118
Varsta : 28
Localizare : Dream Town
Joburi/Distractii : dans sportiv
MoOd : Crazy

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 8:54 pm

1.M-am uitat in portofel si era gol,m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede,m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine.Abia atunci am realizat cat de bogat sunt!
2.Intre noi exista un ocean. Padurile si muntii ne despart. Nu sunt superman, dar da-mi o secunda si voi zbura peste mari si tari pentru a-ti trimite dragostea mea. Ai primit-o ?
3.Cand treci printr-o perioada proasta, adu-ti aminte ca exista Cineva in cer care te iubeste si are grija de tine si cineva pe pamant caruia ii pasa de tine � eu sunt acela.
4.Dragostea� Toata viata mea am auzit despre ea, am citit despre ea, am visat la ea, am plans dupa ea. Acum, langa tine, am gasit-o !
5.Exista 4 etape catre fericire : 1.eu 2.tu 3.inimile noastre 4.noi doi impreuna
6.Stiai ca barbatii si femeile sunt ingeri care au numai o singura aripa ? De aceea este nevoie ca ei sa se imbratiseze, pentru ca sa poata sa zboare.. Sper ca tu iti sa gasesti ingerul cu care sa poti zbura pentru totdeauna
7.Daca dragostea ar putea fi evitata doar inchizand ochii, nu as mai clipi niciodata, de frica sa nu las sa treaca vreo secunda fara sa fiu indragostit de tine.
8.Nimeni nu i-a invatat pe pesti sa inoate, pe caini sa latre sau pe fluturi sa zboare � asta e natural si firesc � asa e viata. Exact la fel, nimeni nu m-a invatat sa ma gandesc la tine cu dragoste. Asa e viata !
9.Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te afli tu.
10.Credeam ca viata este nedreapta cu mine si mi-a dat multe motive ca sa o urasc. Dar acum, cum as putea uri viata asta minunata care mi te-a dat pe tine ?
Sus In jos
http://yoursuletzultau.hi5.com
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 10:28 pm

yuy ce tare e "pisicuta de iubeste"

Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te afli tu.
ahh ador mesajul asta
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 28
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeMar Sept 01, 2009 3:50 am

Impreuna pe plaja ,impreuna in parc, impreuna peste tot.
Te iubesc.
Sus In jos
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeMar Sept 01, 2009 3:44 pm

waii ce dragutt...
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 28
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 3:00 am

Te iubesc mult din tot sufletul meu si din toata inima mea, cu toata finta mea.. Tu esti tot ce mi-am dorit...
Sus In jos
ChocoღGirl
Admin` ;x
Admin` ;x
ChocoღGirl


Balanta
Numarul mesajelor : 699
Varsta : 28
Localizare : Pe Scaun
Joburi/Distractii : Afara cu Prietenii..ComPul..
MoOd : Provoktoare` ;x

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 3:20 am

yoy prea romantic....
Sus In jos
https://thebestgirls.forumgratuit.ro
Karla
Mini GiRl` ;x
Mini GiRl` ;x
Karla


Berbec
Numarul mesajelor : 339
Varsta : 28
Localizare : la birou
Joburi/Distractii : multe si nici unu
MoOd : happy

mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 3:36 am

stiu de aia am si scris-o
Sus In jos
Continut sponsorizat





mesaje love Empty
MesajSubiect: Re: mesaje love   mesaje love Icon_minitime

Sus In jos
 
mesaje love
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Love is in the air
» Problems in love
» Love test......
» [Game]-Love Letter To______!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Relatii,Prieteni,Familie :: Love-
Mergi direct la: